Дякую вам за проходження! Ви задаєте хороші питання, тож ми обов'язково врахуємо їх на майбутнє. Тішить, що вам сподобалось.)
Дякуємо! Обов'язково врахую при написанні режисерської версії: там всього буде побільше.
Раді, що вам сподобалося.)
Велика подяка за такий схвальний відгук! Приємно чути!
Дякую! Так, довелося багато чого залишати на додумування. Вітаємо з швидким проходженням.)
Дякую вам за відгук! Спробуємо врахувати у режисерській версії, та дати більше "повітря" історії. І підрозкриємо деякі деталі.)
Дякуємо за відгук! Дуже радіємо, що вам сподобалося. Спробуємо розширити трошки гру, дати більше часу гравцю освоїтись в історії.)